*

Aktualności

Drodzy Miłośnicy Rowerów!!! Dziękujemy za udział w III etapie Tour de Cracovia !


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie przybyli na sobotni III etap Tour de Cracovia. Pomimo niesprzyjającej aury pogodowej udział wzięło, aż 170 osób.

To największa jak dotąd frekwencja całego cyklu, co świadczy o dużym zainteresowaniu projektem, głównie ze strony mieszkańców Krakowa i okolicznych miejscowości, choć nie brakuje również pasjonatów sportów rowerowych, którzy zdecydowali się do nas przybyć z Częstochowy, Nowego Sącza, Mszany Dolnej czy Poznania.

W trzecim etapie udział wzięli również członkowie Krakowskiego Oddziału Klubu 80 Rowerów działającego pod patronem Stowarzyszenia Traveling Inspiration.

To niewątpliwie cieszy i daje satysfakcję z wykonanej pracy.

Szczególne podziękowania składamy na ręce naszego Gościa specjalnego Ryszarda Szurkowskiego za przyjęcie zaproszenia i uświetnienie całej imprezy, a także pod adresem Burmistrza Miasta i Gminy Świątniki Górne dr Witolda Słomki za przyłączenie się do projektu i wyjątkowo ciepłe przyjęcie na mecie.

Realizacja tego wydarzenia nie byłaby z pewnością możliwa bez wsparcia ze strony naszych Partnerów wśród których znaleźli się: Echo Investment, 3line.pl, Thier S.C. Naturalne Wody Mineralne „Małopolanka Zdrój” & „Galicya”, OSHEE oraz partnerów odpowiedzialnych za zabezpieczenie całej imprezy: Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego, Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Świątnikach Górnych.

Dziękujemy patronom medialnym TVP Kraków, LoveKrakow.pl, Dziennikowi Polskiemu za podjęcie działań promocyjnych na rzecz projektu, dzięki czemu mogliśmy dotrzeć z informacją do szerokiego grona odbiorców.

Powrót »