*

Aktualności

Drodzy Miłośnicy Rowerów!!! UWAGA !!!!!! UWAGA !!!!! UWAGA !!!!! Uprzejmie informuję, że nie 5, a 26 września 2015 odbędzie się IV etap Tour de Cracovia z Bieżanowa do Wieliczki.


I tak oto TdC stanie się jedną z atrakcji imprezy plenerowej organizowanej w ten weekend przez Dzielnicę Bieżanów. W tym dniu będzie można uczestniczyć w różnego rodzaju aktywnościach jak również wysłuchać koncertu zespołu „Brathanki”. W imieniu Organizatorów imprezy w Bieżanowie – zapraszamy do udziału w „FAMILIADZIE” .

Miło mi również poinformować, że Parada Mistrzów trwa. Otóż liderem 4 etapu TdC będzie Lech Piasecki, Mistrz Świata Amatorów ze startu wspólnego z 1985 roku, Mistrz Świata Zawodowców w wyścigu na dochodzenie na dystansie 5 000 m z roku 1988, Zwycięzca Wyścigu Pokoju z 1985 roku gdzie od pierwszego do ostatniego etapu jechał w żółtej koszulce lidera, to również właściciel żółtej koszulki lidera TdF na 1 i 2 etapie w 1987. To zawodnik legendarnej zawodowej grupy Del Tongo Colnago, zwycięzca plebiscytu na najlepszego sportowca Polski w 1985 roku, to żywa legenda polskiego kolarstwa, to .............nasz lider we wrześniu, podczas etapu z Bieżanowa do Wieliczki, a z naszej strony zapraszam do rejestracji – już działa.

Powrót »